הפנינג האביב 2018

תתכוננו לעלות על הקרוסלה… שבעה סיבובים של כיף, שבעה צלמים שתיעדו את ההפנינג שלנו ביום רביעי שעבר. שבע נקודות מבט, כל אחד מהם והעדשה שלו, הלב שלו. אין לי ספק שפשוט תהנו שבע פעמים, כל פעם מהתחלה.
זה לנו ההפנינג הרביעי. כל שנה באים יותר ילדים, יותר מלווים, יותר תחנות, יותר כסאות סדורים למופע, יותר אוכל.. יותר, ואין דבר הגורם לנו יותר אושר מהיותר הזה, כי השמיים הם הגבול ואנחנו שמחים על כל ילד שנוסף. זה אומר עוד טיפה אחת של אושר, עוד חיוך, עוד יום כיף למישהו.
בשנה השניה היתה רוח כה מטורפת שלא ניתן היה להרכיב את רשת הצל, ויתרנו ועפנו יחד עם הרוח. בשנה שעברה היה חםםםם. השנה היה מושלם. נכון שלא ישנו כמה לילות ובשרות המטראולוגי כבר מזהים את הנייד שלנו.. ולא עונים. אבל הגשם ירד יום קודם וזה רק ניקה את האוויר ליום אביבי ומושלם, חם במידה, מואר להפליא.
ארבע שנים ואנחנו משופשפים יותר, התחנות עבדו כמכונה משומנת, צוות המתנדבים שלנו בהאנגר 11 עבד להפליא, האוכל היה טעים ומזמין. ההופעות היות מתוקתקות. המפעילים המתנדבים המופלאים שלנו הגיעו ונתנו מכל הלב. לא שאין לאן להשתפר, יש. יש לנו כבר תיקיה ושמה הפנינג 2019. יש תובנות ותצטרכו לבוא לראות.
השנה התגייסו לטובת היום הזה עשרות רבות של מתנדבים. חלקם מצוות הנהגים והמתנדבים הקבועים שלנו וחלקם נרשמו בעקבות קריאה מעל דפי הפייסבוק והגיעו. ברגע שלבשו את החולצה שלנו, הפכו חלק מהמשפחה. הלב מתרחב. זה לא היה כל כך זורם ומוצלח בלעדיכם. הרשימות אגב כבר בתיקיה של שנה הבאה. אנחנו נהיה בקשר:)
נגיד מכאן שוב תודה לכל התורמים, הנותנים, העושים, המביאים המסיעים והדואגים. לבסיס צה״ל שבישל לנו, לנהגי האוטובוסים, לכל מתנדבינו. לנבחרת אמני ישראל, להאנגר 11 והצוות הנהדר שלהם שעזר, תמך סחב והרים, באמת שצר המקום. תודה ענקית לכולכם.
אז קדימה, תצללו לאלבום, תהנו מהסיבובים, תחייכו. היה מושלם.

לאלבום התמונות המלא לחצו כאן

This entry was posted in . Bookmark the permalink.