טיול לבי"ס "אלונים" 22.6.18

זה היה טיול של ניגודים. לילדי בית ספר ״אלונים״ זה היה הטיול הראשון איתנו. המורות גילו לנו שהיתה התרגשות וציפיה גדולה לקראת יום שישי. לנו, הג׳יפאים וצוות הטיולים, צוות הפריסה, זה היה הטיול האחרון של השנה. איך קורה ששנים אחרי שכולנו כבר סיימנו בית ספר בעצמנו, אנחנו זוכים בעקיפין לחוות את התחושה המיוחדת הזו, שהנה הוא מגיע, החופש הגדול.. אין מה להגיד, זה בונוס.
אמרנו ניגודים, כי בניגוד לחלק גדול מבתי הספר שלנו, בהם לומדים ילדים על הקשת האוטיסטית, ילדים עם מוגבלויות התפתחותיות, ילדים מדהימים שלא תמיד בקלות מביעים, מתקשרים. ילדי ״אלונים״ הם ילדים עם הפרעות התנהגות ובטיול כמו בטיול, כשמותר להשתולל ולרקוד, לרוץ ולשוטט, מה שמסגיר שכאן זה חינוך מיוחד הוא מספר המורים והמלווים ביחס למספר הילדים. זה הכל.
מזג האוויר שלאורך השנה הזו לא פעם תעתע בנו וגרם לנו לדחות ולשנות מועדי טיולים היה הפעם לטובתינו. רוח נעימה נשבה בין העצים ביער קולה. המסלול עבר ללא תקלות. הפריסה היתה מפנקת כמו שאנחנו אוהבים לפנק. המוזיקה היתה בדיוק בווליום הנכון, קבלת שבת מאורגנת להפליא על ידי דייויד ועדי, המנחים המופלאים שלנו.. בקיצור, היה נהדר.
לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן

This entry was posted in . Bookmark the permalink.