מחוברים למוזיקה – תכנית המוזיקה וערב התרמה 2015

מופע המוסיקה של עמותת מחוברים לחיים הוא שיאו של תהליך ארוך ומיוחד של תקשורת עם תלמידים אוטיסטים באמצעות מוסיקה. ילדי עמותת מחוברים לחיים המשתתפים בפרויקט מגיעים לאולפן הקלטות, עובדים עם אנשי מוסיקה מהשורה הראשונה, מנגנים בכלי נגינה, שרים ולבסוף נולד דיסק עם שירים מרגשים.
ילדי החינוך המיוחד חשופים למוסיקה בבית הספר בכמות גדולה, כחלק ממערכת הלימוד והשיקום.
עמותת "מחוברים לחיים" פועלת בשיתוף פעולה עם מורי המוזיקה ומתווה דרך לימודית ייחודית שבסופה כל מקהלת בית ספר מקליטה דיסק באולפן הקלטות מקצועי. הילדים מגיעים לרמה מוסיקלית גבוהה. המופע יכלול ביצועים של האמנים וביצועים שהכינו במשותף עם הילדים.
כמו תמיד אחרי שיא של פעילות, לוקח זמן להרגע. לוקח זמן לעכל. אנחנו יכולים לספר שהיה ממש מוצלח. היה מרגש ומקצועי ומהנה ביותר וגם, כן תרמתם ביד נדיבה וזה אומר שהפעילות המוזיקלית הנהדרת הזו תמשיך להתקיים, הילדים ימשיכו לשיר ולנגן, ימשיכו לעשות מוזיקה. מוצלח מכל הבחינות. אנחנו מקווים שנהניתם כמונו, לפי התמונות מלאות החיוכים נראה שכך הדבר. אז הנה התמונות. נאמר תודה לצלמים הנפלאים שהתנדבו ובאו וצילמו תמונות נהדרות, כבר תתחילו לדפדף. צחי שמש, דנה זומר, גידי לויתן ואמיר ארליך. המון תודות, הזכרונות ישארו לתמיד.

לצפייה בגלריות התמונות של צחי שמש מהאירוע לחצו על הקישורhttps://goo.gl/photos/K9gqTD2QAtDenAhb7

לצפייה בגלריית התמונות של דנה זומר לחצו על הקישורhttps://goo.gl/photos/t9sfP7UA4esMpv8SA

לצפייה בגלריית התמונות של אמיר ארליך לחצו על הקישורhttps://goo.gl/photos/HniaCyFRigPRhofJ7

This entry was posted in . Bookmark the permalink.