ערב הוקרה לג'יפאים 8.7.19

כל שבועיים במהלך שנת הלימודים מתקיים טיול של העמותה לילדים באחד מבתי הספר מהחינוך המיוחד איתם אנו מחוברים. אחת לשנה אנחנו מפנקים את כל התלמידים בטיול ג'יפים. לחלקם זו חוויה ראשונית וחד פעמית. לכולם זה יום שמוציא משגרת הלימודים, יום שכולו כיף. זה דורש מאמץ לא קטן מצוות בית הספר, התגייסות עצומה של מלווים, שמגיעים לצורך העניין גם ביום חופשי, כי רק ככה אפשר לצוות את כל הילדים לג'יפים.
במערכת שלנו רשומים מאות רבות של מתנדבים, וכשמופץ המייל על הטיול הקרוב, אני יכולה לספר מנסיון אישי שאני פשוט יושבת ליד המחשב והמיילים קופצים, אחד אחרי השני. "מגיע" "מצטרפת בשמחה" "רשמי אותי" או פשוט לייק. הם בפנים.
זה מחמם את הלב כל טיול מחדש. אנחנו יודעים שזה בא על חשבון זמן פנוי עם בני זוג, נכדים, ילדים או חברים. על חשבון הסידורים של יום שישי, קניות, או סתם ישיבה על חוף הים או בבית קפה. לרגע אנחנו לא שוכחים כמה זה לא מובן מאליו וכמה צריך להעריך את המאמץ.
אז ארגנו להם אמירת תודה קטנה, פינוק של ערב. היה אוכל, בירות, קריוקי.. אנחנו נהנינו, מקווים שגם הם. מקווים שנפגש בחדרי המורים של בתי הספר ב7:30 בבקרי יום שישי גם בשנה הבאה, על שבילי העפר, עם ילדים מאושרים במושב האחורי של הג'יפים.

לצפייה באלבום התמונות לחצו כאן

This entry was posted in . Bookmark the permalink.