פעילויות בי"ס "ברושים" עם ילדי בי"ס "מצדה" וילדי "יחדיו" 19,20.11.16

"אם אתה רוצה ליצור מוזיקה מושלמת, חובה עליך לנגן בשילוב בין הקלידים הלבנים והשחורים" ריצ'ארד ניקסון
תכנית השילוב של עמותת "מחוברים לחיים" בנויה על החיבור הנוצר בין בני נוער וילדים עם מוגבלויות שונות. הטלת אחריות ויצירת קשר על ידי פעילויות משותפות, שיבנו מערכת יחסים בין שני הצדדים, ממנה שניהם יועשרו. אנחנו מחברים בין נערים ונערות עם מגוון בעיות התנהגות, שלומדים בבתי ספר של החינוך המיוחד עם ילדים על הרצף האוטיסטי או ליקויי למידה, גם הם מבתי ספר של החינוך המיוחד. הזוגות קבועים ותוך כדי המפגשים הנערכים בתוך בית הספר וגם מחוצה לו, נולדת שותפות, חברות, ממנה שני הצדדים יוצאים נשכרים.
השנה החלה בתנופת פעילות והיות ותמונה טובה מאלף מילים, הבאנו לכם הרבה תמונות. ביום ראשון 19.11 נפגשו ילדי בי"ס "ברושים" הבוגרים עם ילדים מבי"ס "יחדיו" על הרצף האוטיסטי. הם השתתפו בסדנת אמנות בה הכינו פרחים במשותף וכתבו אחד לשני ברכות. בהמשך נערכה פעילות ספורטיבית משותפת. לחלק מהילדים זו השנה השלישית בה הם שותפים לתכנית השילוב, והתוצאות ניכרות.
ביום שני 20.11 התארחו ילדי בי"ס "ברושים" , הפעם משכבה צעירה יותר, וילדי בי"ס "מצדה" עם לקויות למידה, בביתה של שירלי בן דרור. שירלי היא שפית ועורכת אירועים בביתה המקסים אותו פתחה ברוחב לב אינסופי לפני 30 הילדים. זה המקום להגיד תודה. בגינה המקסימה הכינו הזוגות פיצות שנאפו בתנור ו…נאכלו כמובן, וכדורי שוקולד לקינוח. מעבר לשילוב על יתרונותיו היה גם טעים…

לצפיה בגלרית התמונות המלאה

This entry was posted in . Bookmark the permalink.