פרויקט שיפוץ בי"ס "קורצ'אק" 14-15.11.18

בחמשת החודשים האחרונים הפך בית ספר ״קורצ׳אק״ בפתח תקווה לסוג של בית שני עבורנו ב״מחוברים לחיים״. השומר כבר הכיר אותנו לפני שאמרנו מי אנחנו. המנהלת והמורות כבר הנהנו לעברנו במסדרונות כאילו אנחנו חלק מהצוות, והילדים.. זה הבונוס הכי גדול. חיבוקים וטפיחות על הכתף, היי פייב ואהלן. הפרצופים והשמות הפכו חלק מאיתנו. לומדים שם בני שש ובני 21 בכיתות סמוכות. זה עולם שלם על כל רבדיו. הסיבה לאינטימיות הזו היתה מיזם משותף עם עמותה מחו״ל. WorldVentures Foundation היא עמותה שעוסקת בארגון משלחות לרחבי העולם ובמקביל לטיולים שלהם בארצות שונות, הם תורמים ימי עבודה בכל מקום ומטרה אחת בליבם. לעשות משהו לשיפור החיים של ילדים באותה מדינה.
לכאן הגיעו כ 35 חברה, כולם מארצות הברית. איש תכנה מניו יורק ואחיו, מדריכת סקי מאריזונה, זוגות נשואים וחברות, כל הגילאים, כל הצבעים..
מהצד שלנו המבצע הזה היה לא פשוט. מודים. ראשית משום שאף פעם לא עשינו שיפוצים וזה לא מה שעושים בשגרת הפעילות של ״מחוברים לחיים״. אבל אפשר להגיד לא להזדמנות לעשות משהו טוב לילדים שלנו? אי אפשר. החלטנו מה עושים וקיבלנו עזרה ותרומה מאין ספור אנשים טובים וחברות אליהן פנינו. מה שלא השגנו, קנינו בתקציב שהועמד לנו ואז עוד קצת. כמו תמיד. מה נגיד? היו יומיים מופלאים. החברה מהמשלחת עבדו ללא לאות, בלי הפסקות ובלי להתלונן לרגע. ההפך. ככל שהמשימה היתה קשה יותר כך הם חייכו יותר. נחמיא שניה קטנה לעצמנו ונגיד שהארגון היה מופתי, הצלחנו לעמוד בכל המטרות שהצבנו. יצא מדהים. והילדים? הם היו החלק הכי כיפי ביומיים האלה. שיתוף הפעולה וההתלהבות שבאו מהם היו ללא גבולות. הם צבעו וניקו, עדרו ושתלו כתף אל כתף איתנו. נסכם? בשתי מילים. היה מושלם. 

לצפייה באלבום, לחצו כאן

This entry was posted in . Bookmark the permalink.